Jak kupować?

 

 Jak wygląda proces realizacji zamówienia

1. Wybierz produkt z naszego sklepu - zapoznaj się z regulaminem oraz z zawartymi w nim zasadami przygotowania plików. W razie niejasności poproś o pomoc.

2. Prześlij pliki - chcąc zrealizować zamówienie możesz przesłać swój projekt lub po prostu zdjęcie a pozostałą część procesu pozostaw nam.

3. Szybka wycena fototapet na podany przez klienta wymiar - zanim ktokolwiek i cokolwiek kupi może wysłać do nas zapytanie o wycenę aby uniknąć nieporozumień.

4. Wizualizacja produktu - na wyraźne życzenie kupującego prześlemy wizualizację pliku do druku jeszcze przed drukiem, wówczas musi ona zostać zaakceptowana mailowo prze klienta. (Bez takiego żądania zlecenie przekazujemy bezpośrednio do druku).

5. Realizacja zamówienia - zamówienie zostanie zrealizowane po dokonaniu akceptacji i płatności przez klienta (wyjątkiem jest wybranie opcji wysyłki pobraniowej). Termin realizacji na ogół wynosi ok.3-5 dni roboczych do wysyłki, w przypadku większych zamówień zawsze ustalany jest INDYWIDUALNIE!

6. Wysyłka - każda paczka podlega dokładnej weryfikacji przed wysyłką, jest starannie zabezpieczona a w przypadku wysyłki kurierskiej jest dodatkowo ubezpieczona. .

7. Odbiór paczki - Sprawdź paczkę przy kurierze! w przypadku stwierdzenia uszkodzenia zawartości należy sporządzić wraz z kurierem protokół szkody PRZY ODBIORZE (tak musi go oznaczyć kurier) przesyłki dbając o to aby kurier zaznaczył że paczka była oznakowana etykietami ostrzegawczymi i że posiada ewentualne widoczne uszkodzenia zewnętrzne. Podpisany protokół wraz ze skanem dowodu zakupu i zdjęciami należy przesłać do nas mailem i wówczas zostanie rozpatrzona reklamacja a o jej wyniku poinformujemy w ciągu 7-14 dni roboczych.

 

Do góry