Foto-tapeta na flizelinie- na wymiar

FOTO-TAPETA na flizelinie FOTOTAPETA na wymiar
Producent ecodruk
Z przesyłką Kurier DPD (przedpłata) dla 18,00 zł
1,00 zł
Data dostępności produktu: 09-04-20
tapeta_2
tapeta_3
tapeta_4
puste7

Opis

 

Oferujemy Państwu wykonanie FOTO-TAPETY  WINYLOWEJ NA PODKŁADZIE FLIZELINOWYM o dowolnym wymiarze  z dowolnego zdjęcia lub ze zdjęcia z naszej darmowej galerii (galeria na stronie głównej).

 Do wyboru tapeta o delikatnej strukturze (tzw. "baranek") lub gładka.

Po zakupie prosimy o informację o rodzaju tapety oraz jaki numer zdjęcia z jakiej kategorii Państwo wybierają lub o przesłanie własnej fotografii - kontakt: drukarniakartuzy@wp.pl

 Służymy pomocą przy wyliczaniu ceny tapety - TEL: 785-229-558 / 782-167-872

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
- nasze tapety są docinane na wymiar, bez marginesów,nie musisz martwić się o ich docinanie. Po otrzymaniu przesyłki,tapeta od razu jest gotowa do montażu.
(Możesz poprosić o pozostawienie marginesów zapewniających większą pewność na ewentualne uszkodzenia w transporcie)

- Druk jest wodoodporny - można bez obawy delikatnie przetrzeć szmatką, jest też odporny na promieniowanie UV dzięki czemu kolory przez bardzo długi czas pozostają takie same jak w dniu zakupu! Można dokupić dodatkową usługę laminowania tapety laminatem płynnym co zwiększa odporność na ścieranie i UV.

- Mogą Państwo przysłać do wydruku dowolne zdjęcie ze swojego komputera czy aparatu, lub dowolne zdjęcie znalezione w internecie - pamiętać należy tylko aby zdjęcie było w wysokiej rozdzielczości - większość zdjęć znalezionych na Google ma bardzo niską rozdzielczość i warto je przesłać do weryfikacji przed zamówieniem.

- Przy większych formatach tapetę dzielimy na kilka pasów (max. szerokość druku w jednym pasie ok.100cm)

- Wydruk bez zakładki ze względu na grubość materiału. (Zakładka na zamówienie)

- tapetę montuje się na klej do tapet flizelinowych - klej kładziemy na ścianę.

TAPETA PO ODBIORZE PACZKI POWINNA BYĆ NIEZWŁOCZNIE ROZWINIĘTA I ZAMOCOWANA NA DOCELOWYM PODŁOŻU PONIEWAŻ PRZECHOWYWANIE JEJ W ROLCE MOŻE SPOWODOWAĆ ODKSZTAŁCENIE MATERIAŁU.

ZGŁOSZENIE WAD WYDRUKU CZY USZKODZEŃ MATERIAŁU POWINNO NASTĄPIĆ NIEZWŁOCZNIE PO OTRZYMANIU PRZESYŁKI, WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA WYSYŁANE PÓŹNIEJ NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE!

PAMIĘTAJ ŻE TWOIM OBOWIĄZKIEM JEST SPRAWDZENIE ZAWARTOŚCI PRZESYŁKI W OBECNOŚCI KURIERA I W RAZIE JEJ USZKODZENIA SPORZĄDZENIE PROTOKOŁU SZKODY "PRZY DORĘCZENIU"! Protokół spisany "po doręczeniu" nie daje możliwości uzyskania odszkodowania od firmy kurierskiej, więc trzeba zwrócić szczególną uwagę na to co pisze kurier! Musi też koniecznie zaznaczyć nas protokole że paczka posiadała etykiety ostrzegawcze a w przypadku gdy była w firmowym opakowaniu DPD również musi to zaznaczyć.

PAMIĘTAJ ŻE PODŁOŻE MUSI BYĆ PRZED MONTAŻEM WYRÓWNANE, ODTŁUSZCZONE I ZAGRUNTOWANE!

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Do góry